Bu Saldırının Karşısındayız

Dijital Medya ve Habercilik Derneği (DİJİMED) Başkanı Ersin İbil, bir kazayı haberleştirmek isteyen basın mensubunun saldırıya uğramasına ilişkin açıklama yaptı.

Dijital Medya ve Habercilik Derneği (DİJİMED) Başkanı Ersin İbil, bir kazayı haberleştirmek isteyen basın mensubunun saldırıya uğramasına ilişkin açıklama yaptı.  Sakarya’da yayın yapan Halk54.Com’un Stajyer Muhabiri Sude Güneş, Adapazarı Atatürk Bulvarı’nda meydana gelen bir trafik kazasının fotoğrafını çekmek isteyince kazazedelerin saldırısına uğradı.

Konuya ilişkin açıklama yapan DİJİMED Başkanı Ersin İbil, “Derdi sadece görevini ifa etmek olan basın mensubu kardeşimize yapılan saldırı kabul edilemez.” dedi. 

DİJİMED Başkanı İbil, “Toplumun haber alma ihtiyacını gidermek adına gecesini gündüzüne katarak çalışan meslektaşlarımıza yapılan her saldırının karşısındayız. Gördüğü bir kazayı haberleştirmek isteyen Halk54.Com Stajyer Muhabiri Sude Güneş’e yönelik saldırıyı kınıyor, olayın faillerinin cezasız kalmayacağını umuyoruz” diye konuştu. İbil, son olarak “Halk54 ailesine ve genç kardeşimize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.” dedi.

19 Mart 2020 Sakarya- GündemYorum yazarak Haber 118 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber 118 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Sakarya Markaları

Haber 118, Sakarya ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 494 99 54
Reklam bilgi