Başkan Yüce Yeniden Çaykur'da

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile yayınlanan atama kararnamesi ile yeniden Çaykur Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı.

8 YIL BOYUNCA YAPMIŞTI

Ekrem Yüce ,31 Mart yerel seçimlerinden önce 2003-2011 arasında 8 yıl boyunca Çaykur Genel Müdürlüğü görevini icra ediyordu. 31 Mart yerel seçimlerinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını koyan Ekrem Yüce, Belediye Başkanlığı görevi için 8 yıldır yapmakta olduğu Çaykur Genel Müdürlüğü görevinden istifa etmişti.

 YENİDEN EKREM YÜCE OLDU

Resmi Gazetede yayınlanan karara göre, bir süredir boşta bulunan Çaykur Yönetim Kurulu’nun yeni üyesi belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile yayınlanan Resmi Gazete atama kararnamesi ile belirlenen kararda Çaykur Yönetim Kurulu Üyeliğine Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin atandığı duyuruldu.

4 YÖNETİM KURULU ÜYESİ VAR

Şu anda 4 yönetim kurulu üyesi bulunan Çaykur Genel Müdürlüğünde kurum içerisinde Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim ve Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Pınarbaş bulunuyor. Rize Çay İhtisas Borsası Müdürü İsmail Hakkı Soba ve Trabzon Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Ali Kemal Yıldız ise kurum dışında bulunuyor.

 

25 Ocak 2020 - GündemYorum yazarak Haber 118 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber 118 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Sakarya Markaları

Haber 118, Sakarya ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 494 99 54
Reklam bilgi