500 Ünitenin Üzerinde Kan Toplandı

Sakarya Gazetecileri Cemiyeti ve Kızılay Şube Başkanlığı iş birliğiyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında başlatılan kan bağışı kampanyasında 500 ünitenin üzerinde kan toplandı.

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında Adapazarı Demokrasi Meydanı’nda kurulan Kızılay çadırına başta Vali, Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı ve şehir protokolünün de desteklediği kampanyaya vatandaşın da ilgisi yoğun oldu. Kampanya ile ilgili açıklama yapan Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, “Sayın valimiz, milletvekillerimiz, büyükşehir belediye başkanımız, ilçe belediye başkanları, STK ve siyasi partilerin temsilcileri başta olmak üzere tüm Sakaryalı hemşerilerimiz, Kızılay Şube Başkanlığı ile gerçekleştirdiğimiz kan bağışı kampanyasına destek vererek bizleri mutlu ettiler.  Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

ÇOK İYİ BİR RAKAM

Sakarya Gazetecileri Cemiyeti ve Kızılay Şube Başkanlığı iş birliğiyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında başlatılan kan bağışı kampanyasında 500 ünitenin üzerinde kan toplanmasını Kızılay Şube Başkanı Zahit Tiryaki ise; “Sakarya Gazeteciler Cemiyeti ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında başlattığımız kampanya dahilinde 1 hafta içerisinde 545 ünitenin üzerinde kan topladık. Bu çok iyi bir rakam. Katkı sunan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde yorumladı.

22 Ocak 2020 Sakarya/ Adapazari- YerelYorum yazarak Haber 118 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber 118 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Sakarya Markaları

Haber 118, Sakarya ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 494 99 54
Reklam bilgi